| alexdrugs a întrebat:

Salutare, am de ales intre un Huawei P9 lite si un Sony Xperia M5, cer si eu sfaturi, ce sa aleg de ce si care subt avantajele si dezavantajele?,

Răspuns Câştigător
| RaduCiprian a răspuns:

Iti recomand sa alegi Huawei P9 Lite, detin unul si sunt foarte multumit de el, beteria tine 10 ore daca stai intruna pe el, este dual sim sau daca vrei sa ii adaugi si micro sd, poti folosi numai o cartela, spatele este din policarbonat iar marginile ni aluminiu, este varianta cu 2 Gb Ram sa-i 3 GB ram, ambele ruleaza perfect jocurile, are 16 GB memoria interna si suporta card de pana la 360 GB, amprenta reactioneaza instantaneu dupa ce ai atins-o. Acum ramane dupa tine ce iti vei cumpara. Bafta!

3 răspunsuri:
| deathmatrix2 a răspuns:

Huawei P9 lite, crede-ma am unul si e mega tare

| Anonimulanonim8 a răspuns:

Huawei P9 lite este mult mai avantajos. Am telefonul si este super bun. Recomand.

| jadchukri a răspuns:

As alege p9 lite pentru ca am si este foarte bun si teoretic este ultimul tip de Huawei