| ClaudiuTsE a întrebat:

Hei! Am de ales intre Huawei p10 lite si Sony xperia X. Ce parere aveti? Care merita? Sau daca aveti alte sugestii in aceeasi categorie de pret...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele merita. Depinde ce vrei sa faci cu ele.

| ClaudiuTsE explică (pentru anonim_4396):

Pai mie imi plac ambele si amandoua au calitatile lor de ex. Sony are ecranul mai frumos si camera mai buna, iar Huawei are ecranul mai mare si e mai nou deci probabil va primi mai multe update-uri si de asta nu ma pot hotara...

| anonim_4396 a răspuns (pentru ClaudiuTsE):

Eu am Huawei P9 (standard) si seamana mult la specs cu P10 lite, e foarte bun iar camera e bestiala, la performanta nu prea stiu deoarece nu ma joc in schimb am 3 pagini pline cu aplicatii ex. cursuri. P10 clar are update-uri si posibil sa-l duci la Android 8 cand se lanseaza, eu momentan il am deja trecut la Android 7