| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, am de facut un atestat pentru terminarea clasei XII-a profil electronica si automatizari.Ce credeti ca as putea face? Puteti imi dati cateva idei, care pot fi facute cu usurinta, pe mine ma intereseaza la nivel teoretic mai mult ( sa gasesc informatii pe internet).Ma gandeam la pornirea automata a unui ventilator! Dar nu am gasit absolut nimic pe internet la nivel teoretic, Multumesc si dau funda!

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Eu zic sa-l faci despre ursuletii panda si istoricul lor tulburator in Insula Bora-Bora.
De unde sa stim noi ce fel de tematica iti trebuie tie? Daca nu te descurci intreaba-ti profesorul indrumator (care o sa si aiba numele pe atestatul tau) sa te ajute... Ca de aia trebuie sa-i treci numele pe atestat...