| Cosmin91100 a întrebat:

Salutare am și o întrebare la voi, am Yahoo! Messenger 11.5, dar când încerc să mă conectez la facebook la chat de pe Yahoo! Messenger mă conectează dar nu îmi arată prietenii online pe chat pe facebook,când mă conectez îmi spune mai mereu să mă reconectez și am dat reconectare dar nu îmi merge, ce pot să fac ca să îmi meargă să văd prieteni din chatul facebook și să meargă să mă conectez la chat pe facebook din Yahoo! Messenger?

1 răspuns:
| Cr1st1ii a răspuns:

Si eu am avut aceasta versiune, merge. incearca sa reinstalezi aplicatia, sau incearca reasocierea.