| CAMIOANIEEE a întrebat:

Am nevoie disperat de ajutor,m-am săturat să am windows-ul in spaniolă,îl vreau în engleză!, am un CD cu windows 7 in spaniolă și mă lasă să aleg orice versiune de 7, Home Premium am ales-o eu.Cum îl pot face pe engleză? am incercat cu patch-uri,la windows update nu-mi apar limbiile, in panoul de control nu-mi apare acel buton de unde să schimb limbile! Nu îmi spuneți că trebuie să schimb windows-ul in engleză! Dau fundă dar vreau PRONTO un răspuns!

1 răspuns:
| LDCCristi a răspuns:

Trebuie sa il formatezi booss.sau ar fi o solutie descarca de pe net o interfata pentru windows 7 cu limba engleza sau daca vrei are si interfata cu limba romana. FUNDA? pls