| AlbertoAby a întrebat:

Vreau sa imi schimb windows-ul si nu stiu care e mai bun Windows 7 ULTIMATE sau Home Premium? sau daca stiti voi unu mai bun imi spuneti?

Răspuns Câştigător
| buium a răspuns:

Windows 7 ultimate e cel mai bun, ca il am si eu de 2 aniwinking

6 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

Ultimate consuma un pic mai mult dar eu am instalat Home Premium si merge ca uns

| floringabor a răspuns:

Ultimate este cel mai bun caci este universal, adica este 7 profesional+home premium

| floringabor a răspuns:

Sunt placi de baza care nu au 64 biti ci doar 32 biti

| UltraLex a răspuns:

Toate sunt la fel nu este diferenta eu am home premium de 4 ani si merge perfect conteaza sa fie bine facut cd-ul

| Georgescu_Mihaela_1977 a răspuns:

7 ultimate este mai mult decat bun dar sa iti pui pe 64 biti ca ai mai milti rami liberi

| Boitor_Seby_1998 a răspuns:

La laptop e bun Windows 7 sau 8, dar 8-ul nu e bun pentru jocuri, la calculator tot 7 e mai bun!