| kennethxx a întrebat:

Am nevoie urgenta de un Specialist in Photoshop! care stie sa modifice cateva poze pe care vreau sa le transform in Bannere pentru pus pe Stalpi! De obicei nu ma ocupam eu cu asa ceva la firma la care lucrez. Dar se pare ca cel care se ocupa cu asta a plecat intr-o scruta vacanta si m-a lasat pe mine... sa ma ocup! dar eu nu stiu sa fac asta.

Va rog! Daca vrea cineva care se pricepe sa ma ajute! sa raspunda aici.

2 răspunsuri:
| CDenis1997 a răspuns:

Nu sunt expert in photoshop dar merita sa incerc

| kennethxx explică (pentru CDenis1997):

Da-mi add te rog la id BOBOVLD.