| iullyan22 a întrebat:

Salutare. Am o imprimanta cannon mp250 de aproape 2 ani. Acum ceva timp i-am reincarcat cartusele si de atunci nu mai functioneaza normal. Am incercat sa o resetez si de la prea multe reset-uri nu mai pot printa nimic. Punctele acelea C si B se aprind si se sting iar cand incerc sa printez ceva, foaia se opreste in imprimanta la mijlocul procesului si ramane alba. Cred ca trebuie schimbate cartusele dar nu stiu sigur. Cine ma poate ajuta?

2 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

Aceeasi imprimanta o am si eu si nu am avut probleme.
Incearca sa apesi butonul de desupra butonului pentru Alb-negru.
Cea cu patentul si surubelina.

Succes.

| iullyan22 explică (pentru DaftPunk):

Nu se intampla nimic