| Frommywindowcar a întrebat:

Salutare. Am o intrebare in legatura cu un site. Cum poti sa-ti faci un cont de Netflix pe telefon, ai nevoie de bani ca sa te uiti la un film sau serial?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, Netflix e o platforma la care trebuie sa platetsi abonament lunar.

| Lioana a răspuns:

Netflix nu e gratuit. Doar cu abonament se pot viziona filme atat pe PC cat si pe telefon.

| newaccountbye a răspuns:

Pentru a avea acces la Netflix, îți trebuie abonament. Plătești cu cardul in fiecare luna.

| Gumaorb70 a răspuns:

Buna pentru a putea folosi Netflix trebuie sa îți faci abonament si sa plătești o suma de banii în fiecare luna