| anonim_4396 a întrebat:

Salutare,am o intrebare la voi,ce program stiti sa pot sa ascult muzica cu el dar sa pot sa si descarc cu el, ca si supermp3downloader,doar ca la asta am limita de 5 melodii, e pentru o matusa care nu prea are treaba cu netu'. Mersi

5 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Ti-l dau pe mess full

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niciunul nu merge, altceva?

| darkangel123 a răspuns:

Este unul ginoplayer parcathinking e fain incearcawinking

| Mihnea_Cazacu_1984 a răspuns:

Ca sa downloadezi muzica in format mp3 trebuie sa copiezi linkul de pe youtube iar apoi sa-l lipesti in sectiunea potrivita pe site-ul urmator: www.youtube-mp3.org/ iar in format mp4 scoti programul youtube hd transfer sper ca te-am ajutat