| CAMIOANIEEE a întrebat:

Salutare,am o întrebare,o sa îmi iau husă cu tastatură pentru tabletă,tableta este Allview Speed City,suportă tastaturi și mouse-uri. Întrebarea este că vreau să știu dacă bag tastatura,mă pot juca ca pe PClaughing,de exp cu mașinile,de pe săgeți sau WASDlaughing), pot?

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Daca jocul respectiv se controleaza din acele taste, da. Sau daca te lasa sa iti alegi tu tastele cu care sa joci, de asemenea raspunsul este da.

| CAMIOANIEEE explică (pentru antimulte):

Deci,mă pot juca doar la jocurile care au controloare si din tastatura.big grin, la Most Wanted 2012 android pot?

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Pentru laptop merge, nu stiu daca si pentru tableta dar incearca

| CAMIOANIEEE explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Ce ********* este laptop fără tastatură? Ce laptop utilizează android? Nu pronunța de Asus Transformer Pad că e o tabletă cu tastatură, nu laptop, arată ca un laptop, dar utilizează android și dacă nu știi nu răspunde. Apreciez totuși ajutorul, dar dacă nu știi nu răspunde.

| Spiridus2008 a răspuns:

Buna ziua, din cate am testat, merg foarte bine jocurile cu o tastatura gen: http://www.tableta-android.ro/......inch.html, problema ar fi in momentul in care puneti si mouse. Tableta + cablu otg + hub usb + tastatura si mouse. Arata cam urat si se misca greu, daca doriti sa controlati doar cu tastatura merge bine.