| Vicgg a întrebat:

Salutare, am o mare problema pe Instagram și nu știu cum să o rezolv, daca las comentariu la o postare publica un prieten nu-mi poate vedea acel comentariu iar daca el lasă comentariu la o postare publica eu nu-i pot vedea comentariul.
Cum pot rezolva?

1 răspuns:
| Anna120220 a răspuns:

Salut!
Chestia asta se intampla de obicei daca persoana respectiva te-a blocat sau te-a restrictionat pe Instagram, asa se poate explica faptul ca nu va puteti vedea unul altuia comentariile, iar daca el a facut asta, din pacate tu nu poti face nimic, el trebuie sa te scoata de acolo.

Sper ca te-am ajutat cu raspunsul meu, o zi cat mai buna iti doresc!