| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema nu stiu de la ce firma sa iau internet pentru laptop >orange< >vodafone< >romtelecom

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Romtelecom!

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Rds e cel mai bun!
cel putin in constanta!
fiecare companie are zonele ei unde merge cel mai bine!
dar eu zic rds!

| pepe a răspuns:

In ordinea asta RDS, Cosmote, Romtelecom, Vodafone, Orange
Părerea mea.
Sau fă-ţi abonament pe cablu la RDS.

| LiaYapp a răspuns:

Daca vrei internet mobil cel de la Cosmote e cel mai bun... daca vrei internet prin cablu cel de la romtelecom e groasnic, Orange si Vodafone nu stiu cum merge. Eu am de la Rds si sut multumita...merge foarte bine

| Aliutza a răspuns:

Parerea mea este sa iei de la RDS. Au niste stick`uri speciale, pe care le pui in laptop si ai internet (trebuiesc facute si niste setari, dar daca duci laptop`ul la ei, cred ca se ocupa ei de asta).
Internetul de la Orange merge foarte greu, cateodata abia merge. De la Vodafone si Romtelecom cam tot asa. Succes!

| ionutz4u92 a răspuns:

Eu iti recomand Orange. Este cel mai bun la calitate. Sau zapp. Funda?

| Ciufu a răspuns:

Sincer...
Orange-ul e Cea mai proasta retea de internet, am avut si eu si desccarc 1 mega in 15 minute.
Eu am prin romtelecom...hm.merge bine.
Vodeafonu' e bun mai ales ca ai modem portabil si prinzi oriunde.Si merge si bine.
Cosmote.am auzit ca...e. bunicel.
Atat. Funda

P.S iti recomand Vodafone sau Romtelecom

| dendendenis a răspuns:

Pai Vodafone e cel mai rau

| AnaEindragostita a răspuns:

Salut! Eu folosesc Romtelecom merge GTA nu se intrerupe
funda.
SuCcEs

| AnaEindragostita a răspuns:

Eu am romtelecom pe laptop si rds pe comp