| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Am o mica probleme cine ar putea sa ma ajute va rog mult, nu pot instala teme pe windows-ul meu sp3, am descarcat de pe net niste teme si le-am mutat in C / Windows / Resources / Themes si cand incerc sa aplic tema se reseteaza pe implicit albastru. Cum as putea face sa instalez? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

XP recunoaste automat fisiere (. theme).
Daca nu le poti instala inseamna ca ai descarcat teme care necesita sa faci patch pe anumite fisiere din xp.
Si anume "uxtheme.dll"
Du-te aici si descarca:
http://www.softpedia.com/......98929.html
(te duci pe"Softpedia Mirror (RO)" si
astepti. Dupa ce se descarca il instalezi.Deschizi programul si dai Patch.
Dai restart si incerci sa instalezi tema inca odata.

1 răspuns:
| IulianMarian a răspuns:

@horia2012: Multumesc frumos pentru ajutor, a mers. Iti dau funda.