| Rony56 a întrebat:

am windows 7 si mi-am pus niste teme. (normal, le bag in >>WindowsResourcesThemes. cand dau personalization sau asa cand dau pe tema am aia de windows xp

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu am inteles daca e o intrebare sau o afirmatie ceea ce ai scris aici! Totusi poate te ajuta asta http://landpc.wordpress.com/2009/08/27/teme-windows-7-cum-sa-le-aplicam/

| Rony56 explică (pentru neluL):

E o intrebare. deci eu instalez o tema, dau personalizatie si dau clic pe o tema. am bara de la windows xp, nu de la tema (am windwos 7)

| neluL a răspuns (pentru Rony56):

Teme in windows 7 instalezi cu UniversalThemePatcher! Degeaba ti-am dat linkul ala? Folderul cu thema il pui in C:\Windows\Resources\Themes si daca thema dorita contine fonturi speciale, acestea trebuie puse in C:\Windows\Fonts