| SebiWEEEEEED a întrebat:

Salutare.Am o problema cu netul de la LAPTOP.Deci wi-fi-ul este bun, pe telefon si pe televizor merge perfect numai ca pe laptop, mi se ia si trebuie sa-i dau reconnect la net-ul meu, doar pe laptop.Se poate sa fie din cauza ca, cu o zi inainte am umblat undeva pe la www.tp-link.com pentru a mi-l face (deoarece ce-i de la RDS & RCS ziceau ca e de la mine dar s-a dovedit fiind de la ei ).Si pur si simplu cand joc un joc online sau stau pe skype, ma scoate eu fiind nevoit sa dau reconnect, si e enervant. Niste solutii? funda. P.S. daca mai vreti informatii spuneti-mi

1 răspuns:
| Fitzos_Ady_1995 a răspuns:

Da se poate sa fie daca ai umblat in setari ai incurcat ceva pe acolo