| rjrj a întrebat:

Salutare.Am o problema cu Samsung Galaxy 550 mai precis Samsung GT-i5500.Am folosit codul Touch screen version: *#*#2663#*#* am gasit asta pe net si am intrat in setare acolo.Am vazut butonul upgrade si am apasat pe el iar dupa aceasta telefonul s-a blocat.Mentionez ca versiunea de touch screen este touchwiz 3.0 si vad ca e singura acceptata de telefonul meu.Problema cea mare oameni buni este ca nu imi merge acum touchscreenul deloc adica nu pot face nimic pe telefon va rog frumos ajutor ce pot face am incercat ceva si prin kies si nu a mers helppuppy dog eyes

1 răspuns:
| Gagiu_Karina_1998 a răspuns:

Du-te la service daca mai este in garantie! Nu
este vina ta! Tu ai incercat doar sa ii dai o actualizare ca sa il imbunatatesti!