| JustClaudiu a întrebat:

Salutare. Am o problema: de fiecare data cand vizionez un clip pe Youtube, se blocheaza calculatorul. Pur si simplu se amesteca, culorile doar unde este vide-ul si doar cu restart isi revine. Mentionez ca pe alte site-uri de acelasi tip nu reactioneaza asa, doar youtube.

2 răspunsuri:
| αndï a răspuns:

Instaleaza asta : instaleaza asta : http://get.adobe.com/flashplayer/. Este ultima versiune de flash player

Daca nu functioneaza incearca asa : win 7 / XP :Click dreapta my computer>manage>(in stanga)Device manager>display adapters. Daca ai ceva cu un semn al intrebarii galben atunci cauta exact ce scrie acolo pe google si scrie driver dupa, spre exemplu eu am un nVidia GeForce 610M, o sa caut " nVidia GeForce 610M Driver ". Reinstaleaza ultimul driver pentru placa.

| RAY a răspuns:

Si la mine se bloceaza daca urmaresc ceva pe youtube de aia descarc video cu iun program