| Sarcopt a întrebat:

Am obserbat de curănd la TV că plasticul din spate nu este prins cum trebuie şi se vede o fantă de lumină albă (2cm), se poate întămpla ceva rău sau nu are nimic? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| nopainkiller a răspuns:

Salut!
In acea fisura creata datorita faptului ca ansamblarea din clipe de neatentie nu s-a facut corespunzator ar putea sa intre praf si paianjeni care ar putea sa iti umple interiorul numai cu panze care ar putea cauza deteriorarea pieselor TV-ului!
Sfatul meu ar fi sa izolezi acea fisura cu banda izoliera pentru a preveni deteriorarea pieselor TV-ului!

4 răspunsuri:
| gamerulprofesionist a răspuns:

Nu are nimic ai grija sa nu se desfaca mai tare
Funda?happy

| Sarcopt explică (pentru nopainkiller):

Am înțeles, mulțumesc pentru răspuns

| nopainkiller a răspuns (pentru Sarcopt):

Cu placere! Sa faci ceva in legatura cu acea fisura, eu am dat doar un exemplu banda izolier, poate gasesti altceva! Dar cel mai sigur banda izolier este cea mai buna metoda!

| Sarcopt explică (pentru nopainkiller):

Am înțeles, păcat că dai o grămadă de bani şi să stai cu bandă arată foarte urăt. Mulțumesc pentru timpul acordat