| AdiAdyAdy a întrebat:

Salutare am reinstalat recent windosu' totul bina cand aprind pc-ul de fiecare data imi apare acest ecran http://i1200.photobucket.com/......0860da.jpg care se incarca timp de 10 min si apoi apare logo'u cu window's cum pot sa rezolv asta?

4 răspunsuri:
| thekidno1 a răspuns:

Acel "loading" asa apare el.Se incarca greu din cauza pc-ului tau.In mod normal el se incarca intr-o secunda maxiom 2.

| AdiAdyAdy explică (pentru thekidno1):

Ahaaa da nu mi s-a intamplat asta niciodata.

| thekidno1 a răspuns:

Mie asa mi-a aparut mereu dar doar pentru 1 secunda. disparea foarte repede.
Windows 7 64 bit.

| AdiAdyAdy explică (pentru thekidno1):

Am citit pe niste forumuri ca e ori de la windows ori de la bios dar nu stiu sa-l fac...