| Marme a întrebat:

Salutare am si eu nevoie de ajutor la o placa video ABIT AW9D-max windows 10, 32 bit va rog tare mult uitati eroare in link... daca s epoate dau si teamviewer sa intre in pc sa rezolve cine stie, multumesc foarte mult

https://imgur.com/a/a5eZW

7 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Mai fa un pas: in fereastra cu [Proprietati Dispozitiv necunoscut] mergi la Detalii (a 3-a de sus) si apoi la lista derulanta Proprietati alege ID-uri Hardware. Fa o poza acolo si pune-o sa vad ce scrie.

| flixbuster a răspuns (pentru flixbuster):

Trebuie sa fie ceva cu PCI\VEN_abcd&DEV_xyzt sau in genul.

| Marme explică (pentru flixbuster):

Da exact pci\env avut... Și niște numere cifre

| Marme explică (pentru flixbuster):

Ok

| flixbuster a răspuns (pentru Marme):

Beton, si poza cand ai de gand sa o pui? Dîng, dîng!

| DoctorWh0 a răspuns:

Numele ala pus de tine e de la placa de baza din cate am vazut eu... Din poza nu inteleg decat ca ai nevoie de un driver, dar nu stiu pentru ce si cum... poate daca ne dai mai multe informatii

| Marme explică (pentru DoctorWh0):

Nu are nume scrie unknown device. dar cred că e de la uGuru micro-processor