| Gaman_Alex_1974 a întrebat:

Salutare, am si eu o intrebare legată de Facebook. Am creat acum o saptamana o pagină de Facebook, a mers totul bine am ajuns undeva pe la 300 si de like-uri si azi brusc m-am trezit cu 150 si o iau de la capat iar?
Ce e de facut?

2 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Si nu poti sa dormi din cauza asta?
Baga link sa vedem despre ce e vorba.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu crezi ca-i mai importants a colectioenzi note mari la scoala, nu likeuri pe FB sau Insta?
Oricum nu-ti ajuta la nimci in viata nici FB si nici instagramul, dar fara scoala, nu ajungi decat un amarat de muncitor necalificat.