| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, am si eu o mica dilema, am gasit sa cumpar un laptop la reducere si nu stiu exact daca isi merita banii, asa ca as fi recunoscator daca m-ati putea ajuta, detalii laptop:

Laptop Asus X550DP-XX007D cu procesor AMD Quad Core A8-5550M 2.10GHz, 4GB Ram, Hdd 500GB, AMD Radeon HD 8670M 2GB Dedicate - pret 1700 lei, se merita?

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Da.In banii astia nu gasesti ceva mai bun

2 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

In raport pret performanta, merita Achizitionat.

| Garsonfane1979 a răspuns:

Da se merita e un quad core cu placa dedicata la 17mil ce iti poti dori mai mult :) si cumparal mai repede cat e la promotie http://bit.ly/1c1X782