| LolaLOL98 a întrebat:

Am comandat ieri, de pe site-ul eMAG un laptop. Acesta ar trebui sa ajunga luni acasa, dar eu nu voi fi, asa ca il va despacheta mama ca sa il verifice. Este vorba despre acest laptop >-- http://www.emag.ro/......QC1JBBBM/. Sper ca se va conecta la reteaua de wireless din zona mea.
Imi puteti spune ce trebuie sa fie in cutie? De la laptop pana la certificate si alea. Mersi frumos!
P.S.: Daca imi puteti da si o parere despre acest laptop, ar fi super!

Răspuns Câştigător
| мαяdυк a răspuns:

Pai la ce te astepti sa primesti in afara de manualul utilizatorului, certificat de garantie, baterie si incarcarcator? laptopul este destul de bun.

| LolaLOL98 explică (pentru мαяdυк):

Pai tocmai, chiar nu stiu ce contine cutia aia nenorocita. Multumesc frumos! happy

1 răspuns: