| RoObYxXx a întrebat:

Am si eu o problema cu un "Socket AM2 NFORCE4" (placa de baza). Mi-a facut niste probleme si am zis sa-l formatez, am "bagat" la format C, si cand ajunge la o faza (cand incepe sa se instaleze windows'ul, dupa ce-si da restart ) imi apare FATAL ERROR! ( http://imageshack.us/photo/my-images/191/img1278xt.jpg/ ) Mai multe detalii, acolo, si vreau sa dau OK, dar nu mi se misca nici mouse-ul, nici tastatura! NU MERG!, inainte sa-mi apara eroarea asta, mi-a mai dat o eroare, ca si cum n-ar avea CD'ul. Am dat OK, si OK si i-am dat rr., s-o iau de la inceput... dar el isi incarca WINDOWS'ul si incepea din nou sa instaleze. Si a trecut peste faza cu CD'ul, dar a venit aceasta eroare. Am intrat in BIOS, am scos bateria. Nu stiu ce sa-i fac :|! Help!
Funda! >:"

3 răspunsuri:
| TheBrainiac a răspuns:

Ai incercat cu alt cd?

| RoObYxXx explică (pentru TheBrainiac):

Da! Asta am omis...

| TheBrainiac a răspuns:

Cu parere de rau, va trebui sa te apuci de strans bani. Cu 500 de lei iti faci un pc la moda si nu mai ai treaba. Daca vrei, te ajut cu componentele.