| mrxmihaix a întrebat:

Salutare!
am si eu o problema, vreau sa-mi cumpar un modem de internet mobil de pe orange.cum se procedeaza? daca am deja un abonament pe mobil m-ar ajuta punctele sa-l cumpar?, apoi...trebuie sa-mi fac alt abonament pentru el (am auzit ca se baga cartela dar nu stiu daca e reincarcabila sau are abonament ) laughing
dau funda! promit

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Daca doresti sa achizitionezi un modem, poti folosi punctele tale Thank You. Modemul poate fi achizitionat la pret standard, fara abonament, sau la pret redus impreuna cu un abonament. Oferta modemurilor o vei regasi aici: https://www.orange.ro/magazin-online/modemuri

Cu prietenie,
Orange Helper