| LG280 a întrebat:

Salutare!

Am si eu un laptop Dell destul de vechi (Latitude D620) si a inceput sa imi faca probleme. Mai precis cand vreau sa descarc un program de pe net se restarteaza singur; cand vreau sa ii dau scanare online imi spune ca pagina nu a fost gasita; imi apare frecvent in browser o pagina pe un fundal verde cu niste cuvinte pe care nu le inteleg; daca vreau sa ii dau System restoare, de asemenea, se restarteaza. Cu siguranta e virusat, pentru ca nu am niciun antivirus instalat pe el. Nu mai am nici CD-urile cu Windows XP, sa il reinstalez; le-am pierdut pe la prieteni.
Mi-am stricat si un stick cand l-am atasat la el, si de asemenea, telefonul mobil si-a schimbat comenzile de cand am folosit cablul de date sa transfer ceva pe laptop.
Nu stiu cum sa rezolv problema asta. Nu vreau sa il arunc, pentru ca nu lucrez prea mult pe el, dar nici nu sunt dispus sa imi cumpar altul, pentru ca nu prea am bani sa dau acum pe un PC.
Ce sfaturi imi puteti da?
Apropo, ce parere aveti despre cele refurbished?

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Trebuie sa ii schimbi windowsul altceva nu ai ce, alea refurbished sunt pentru cersetori

1 răspuns:
| LG280 explică:

Daca cumpar un antivirus si il instalez, se vor rezolva o parte din probleme?