| CaTaLyn18 a întrebat:

Salutare

Am si o problema cu Yahoo Messenger... De cateva zile imi da tot eroarea aceasta : the ordinal 459 could not be located in the dynamic link library urlmon.dll
Sper sa ma ajutati foarte mulllllt...

4 răspunsuri:
| EdiC a răspuns:

Stiu problema asta asta ste face de la windows si eu am avut-o am schimbat windows-ul si dupaiceia mi-a mers!

| dariusel a răspuns:

Verifica ceasul si data de la pc, Pune-le corect! Si poate-ti va merge! Am patit si eu asa, si dupa aia mi-a mers! Bafta :*

| CaTaLyn18 explică (pentru dariusel):

Nu merge Dariusel cu ceasul si data... Tot aceeasi eroare

| CaTaLyn18 explică (pentru CaTaLyn18):

GATA! Am rezolvat problema... A trebuit sa-mi instalez Internet Explorer 10, am dat un restart si a mers!