Întrebare recomandată | bogdan28 a întrebat:

Am un blog pe platforma wordpress si as dori sa pun un banner nu in partea dreapta, asa cum sunt cele clasice, in formatul 125x125, ci deasupra primei postari. Stie cineva cum trebuie sa fac sau daca exista un plugin care imi permite asezarea bannerului unde doresc eu? Multumesc! Funda pentru raspuns!

Răspuns Câştigător
| CPV a răspuns:

Ar trebui sa existe un plugin: http://wordpress.org/extend/plugins/ads-adder/ e mai mult pentru reclame, dar citeste orice fel de cod html. Mergi pe siteul de unde vrei sa iei reclama pui codul in pluginul ala dupa ce l-ai instalat.