| Inamicul a întrebat:

Cine imi recomanda si mie un plugin Wordpress pentru abonare pe email la posturile de pe Blog! Vreau sa imi apara in partea dreapta o casuta unde cititorul sa scrie adresa de mail unde vrea sa fie notificat cand scriu un nou post! cel mai bun plugin dau funda!

2 răspunsuri:
| Inamicul explică:

Nu am acel widget... eu am platforma wordpress instalata pe server si am introdus eu ceva pluginuri... dar acela de subscribe nu il am inca

| morenaRox a răspuns:

Nu ai in panou control la widgets Subscriebs to blog sau ceva de genul asta? Eu asa am si mi-am pus-o in dreapta, am modificat la text si am pus-o in bara alaturi de celelalte widget-uri...