| Xander98 a întrebat:

Salutare. am un laptop mai vechi ASUS ( nu mai stiu ce marca este ) acum am altul mai nou si cel vechi a avut cateva probleme in legatura cu, virusii',, si acum cand incerc sa il aprind se aprinde doar beculetu acela care zice sa astepti si nu se aude nici procesorul, nici coolerul, nimic, sta ecranul negru ( mentionez ca acum cateva zile a mers oarecum bine ), ce pot sa fac? macar sa ajunga in bios s-au asa ceva sa pot baga alt windows

2 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Marca este ASUS, poate modelul nu mai stii care estehappy Du-te cu el la un service, cei de acolo iti vor spune care este problema cu el.

| kibiusa99 a răspuns:

Du-l undeva la reparat...