| deedlebag001 a întrebat:

Am un Lenovo G580 si am un Windows 7. Am vazut ca acest model de laptop este compatibil cel mai bine cu driverele de la Apple de pe OS X Mavericks. Se merita sa schimb Windows-ul pentru OS X Mavericks? De ce da/nu?

3 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Ummm... poate am rămas eu în urmă, dar de când e compatibil Machintoshul pe arhitecturi Intel? :-s

//Edit: M-am interesat şi e posibil, numai că nu te gândi că e ca la WIndows. Adică boot şi next next next. Să pui mac os pe un laptop/pc obişnuit e o complicătură în care te sfătuiesc sincer să nu te bagi dacă nu vrei să strici ceva.

http://tonymacx86.blogspot.ro/......-x-on.html

suntserios
| suntserios a răspuns:

Unde ai vazut tu asa ceva?

doar laptopurile de la Apple sunt compatibile cu OS urile lor, in rest e foarte greu si fara rost ce vrei tu sa faci

| gelu1970 a răspuns:

Daca vrei sa continui sa ai un Lenovo functional, lasa laptopul asa cum e. si nu uita ca windows e sistemul operativ cel mai folosit in pc in proportie de 97%