| AurelB a întrebat:

Salutare am un noika c5-00 si stiu ca are comenzi vocale dar nu ma prea pricep, la melodii cand dau cautare si rostesc numele melodiei, mi-o gaseste, dar am vazut ca pot sa caut orice aplicatie sau setare cu comenzi vocale! Cum pot sa fac asta ce trebuie sa tin apasat si sa rostesc cuvantul sau ceva? Dau funda, multumesc!

1 răspuns:
| Dany127 a răspuns:

Incearca sa tii apasat butonul de dat volumul mai incet de pe lateral. Asa imi functioneaza pe un Nokia 6303i classic.Ar trebui sa mearga si pe un c5-00.