| Ptm_Florin_1994 a întrebat:

Am un Xperia x10i android 2.3.3 si am vazut pe youtube acelasi telefon cu android 4.0.3 happy Se pricepe cineva si are buna placere sa ma ajute sa ii fac un upgrade la 4.0.3?! Thanks happy

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Pentru inceput e bine de stiut ca chestia asta dureaza. De ajutat de pot ajuta eu. Sa mai zic, ca daca pui pe x10 o alta versiune o s-a cam apara mici probleme, gen nu merge x sau y(pentru ca suportul neoficial nu a fost prea wow ).