| Liviu222 a întrebat:

Are cineva folie ISHIELD pentru samsung galaxy s2? Daca da va rog spuneti-mi si mie mai multe despre ea. Multumesc!

5 răspunsuri:
| Incorruptibleman a răspuns:

Din cate stiu de la un prieten folia e foarte buna. Telefonul are ecran super-amoled asa ca nu ai probleme cu zgarieturile. Mai bine iti iei o husa protectie fata-spate si gata.

| Liviu222 explică (pentru Incorruptibleman):

Am de silicon...problema e ca m-am saturat de husele conventionale... daca ai putea sa vb cu tov tau sa il intrebi mai multe ar fi superhappy mc frumos si ast un replyhappy

| Liviu222 explică (pentru Incorruptibleman):

Deja deviezi de la subiect...eu am intrebat clar de folia ishield nu de carcase de protectie...

| GabiT a răspuns (pentru Liviu222):

Salut! Eu am de aproape 6 luni folie iShield Alien Surface pe un Galaxy S Plus si sunt foarte multumit de ea. Se comporta bine, nici nu se vede ca am folie pe telefon si imi place ca imi acopera total telefonul, ca eu mai am "prostul obicei" de a-mi scapa telefonul pe jos si cred ca de nu aveam folia pe el, ma trezeam cu cateva zgarieturi de toata frumusetea... happy Recomand folia de la iShield, mai ales ca are garantie pe viata, deci daca voi avea ceva probleme pe viitor cu a mea, mi-o inlocuiesc cu alta. big grin