| Daniel_5468 a întrebat:

Salutare, as vrea sa imi cumpar o placa video, ce ziceti de asta :

http://www.pcgarage.ro/......-bit-hdmi/

Mentionez ca vreau sa o folosesc pentru Filme-Jocuri, si nu vreau sa joc neaparat pe Maxim, doar asa Medium-High cu FPS decent!
Eu zic ca ii buna placa video, nu am gasit una la 256 bit 1GB si ddr3 la banii astia, vreau sa stiu si parerea >>>voastra?

2 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Este bunicica placa video, dar eu iti recomand sa treci direct la nVidia Seria 10 (cum este GTX260, sau GTX280; in nici un caz GTS! sunt mai slabe). Eu detin placa video GTX260 de la Asus, si 95% dintre jocuri le pot juca fara probleme la rezolutia maxima! restul 5% le joc la rezolutia high nu maxima.

| mediu a răspuns:

Http://www.dc-shop.ro/......-21164.htm ia-ti gandu de la aia si ia-o pe asta