| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu ce considerati mai bun[si de ce?] intre Samsung galaxy s plus si iphone. Daca aveti si alte sugestii de telefoane[tot full touch camera buna..etc etc..mentionez ascult muzica mullt, mesaje la greu, plus net all time] Multumesc!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mie nu-mi plac mobilele cu ecran mare (parca imi aduc aminte de epoca veche in secolul 19) cand lumea avea dita mai ochelarii sa vada bine. Daca ai bani multi ia-ti un iphone dar sa aiba ecranul mai micut nici prea badaran sa nu fie daca nu samsungu care indeplineste toate calitatiile. Poti sa spui ca avand un telefon mare si te apleci sa iti scoti ghetele iarna din picioare te jeneaza la buzunar.

| amos5000 a răspuns:

Iphones e mult mai bun in itunes gasesti ce muzica vrei tu ai super camera toch bun ca am si eu deci stii raspunsul

| MariusNeoM a răspuns:

Pai intre Samsung galaxy s plus si iphone clar ca as alege ipfon e mai bun si are grafica faina dara alte telefoane bune sunt si Samsung galaxi ace sau poti sa-ti iei un dual sim tot tach camera 8 mega capacitate 32 giga si nu mai stiu cum se numeste dar e fain are wifi, gps, deci e fain sper ca te-am ajutat. funda?

| AndreeaDeea123 a răspuns:

Eu am HTC si merge destul de bine.La problema ta eu as alege Samsung Galaxy, deoarece toata lumea vrea doar iphine, iphone, iphone....Mai bine fii mai original.