| dany1219 a întrebat:

As vrea sa va intreb daca existe vreo aplicatie android gratuita care sa faca sa se auda mai tare soneriile la telefon? Cand ma suna cineva se aude incet..Mentionez ca am Sony Ericsson xperia mini st 15 i.....MULTUMESC

1 răspuns:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu stiu daca exista asa ceva, dar poti modifica volumul fisierului audio din calculator si apoi sa-l pui pe telefon. Atentie insa sa nu se duca difuzorul si sa inceapa sa gajaie mai apoi.