| LuCi82820 a întrebat:

eu am un Sony Ericsson xperia x10 mini si sonorul mi se aude foarte incet nu stiti niste setari pentru sunet la telefonul meu?

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! Nu stiu sigur..Probabil ca ai incercat deja sa ii dai restart. Intra pe PlayStore si scrie acolo "SpeakerBoost". Ti se aude mai tare cu pana la 100%. Logica nu este ca daca ti se aude foarte incet, daca o sa dai la maxim o sa ti se auda doar 'incet', ci daca maresti intentionat cu alta aplicatie decat cea preinstalata de android, poata isi da seama de ceva si se 'autorepara'!
Sper ca te-am ajutat!