| crazy48 a întrebat:

Salutare.As vrea sa va intreb de ce cand bag tableta(Samsung Galaxy Tab3 10.1) incepe sa mi se blocheze touchscreen-ul(merge mai greu) mai ales cand sunt intrat intr-un joc ca si ClashOfClans.
Vreau sa mentionez ca mi se intampla asta in ultimu timp, si inainte nu mi s-a intamplat asa ceva.
Va rog sa-mi dati un raspuns care sa ma ajute cat de cat.

1 răspuns:
| biostar7 a răspuns:

Poate ai multe aplicatii instalate sau nu inchizi aplicatiile din task manager.Incearca sa dezinstalezi aplicatiile pe care nu le folosesti si sa eleberezi memoria ram.Bafta!