| Dobrescu_Tudor_1910 a întrebat:

am o tableta Samsung galaxy tab 2 10.1 cu 3G si uneori imi merge cam greu de exemplu cand vreau sa mut o aplicatie de pe o pagina pe alta are lag. FUNDA

2 răspunsuri:
| price a răspuns:

Depinde ce soft ai, ai putea sa ii faci un update de soft cu odin! Pentru siguranta ta incearca un service!

| YoIustin a răspuns:

Probabil l-ai incarcat de aplicatii care ruleaza in fundal si acelea iti creeaza lag. Incearca sa mai scapi de cele inutile si sa vezi ce bine o sa iti mearga.