| wikkiz2_5542 a întrebat:

Salutare,

As vrea si eu sa-mi decodez telefonul. Am cautat pe net si din pacate n-am gasit nimicsad. Ma puteti ajuta? Dau funda.
Stima

6 răspunsuri:
| xJuliusx a răspuns:

Depinde ce telefon ai. Intra pe acest blog: http://decodare.blogspot.com/2010_04_01_archive.html

Eu am urmat instructiunile de aici si l-am decodat. Al meu s-a putut decoda prin introducere de cod, fara cablu. Daca al tau nu se gaseste in listele de pe acest blog, i-ti trebuie cablul special (nu ala de transfer date) si soft. Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce telefon?!?!?!?
Pentru SonyEricsson-topsony.com
Pentru Samsung, Nokia si alte natii cu sisteme de operare forum.xda-developers.com
Restu' nu mai stiu, n-am folosit...

| wikkiz2_5542 explică:

Din pacate, pana acum nu am gasit nimicsad

| wikkiz2_5542 explică:

Am un telefon Samsung Wave525

| wikkiz2_5542 explică:

Nu am gasit nimic. sad