| alinoovsky a întrebat:

Aseara mi-am reinstalat windowsul(nu-mi mai mergea calculatorul asa de bine). Azi de dimineata cand am stat la calculator ...am vazut ca nu merge sa ascult muzica. M-am uitat si nu e de la boxe, e din calculator. Daca stie cineva ce ar putea avea... ii dau funda!

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Instalează Adobe flash player, dacă problema persista instalează-ți Mozilla firefox și o sa meargă. Asta dacă nu merge sa asculți melodii din youtube, dacă nu iți merge cd de muzica instalează programul Windows media player și driverele de sunet ale pc-ului.

| cataalecs96 a răspuns:

Windowsul nu a avut draivarul pentru sunet de asta nu-ti merge incearca sati instalezi everest

| Damasc a răspuns:

Vezi poate nu ai instalat placa audio/sau poate ai instalat-o dar nu corect. Daca e asa da-i unistall si bag-o din nou.Bafta!

| alexinio95 a răspuns:

Salut...vezi ce model de placa de sunet ai si instaleaza driver-ele...

| alexinio95 a răspuns:

Iti trebuiesc driver-ele de la placa de sunet.vezi ce model ai si descarca-le de pe net.

| ionutz4u92 a răspuns:

Va trebui sa instalezi driverul pentru placa de sunet. Daca ai placa de sunet integrata cauta in CD-urile pe care le-ai primit la placa de baza si vei gasi acolo driverul audio.

| 0anaLovesHIPHOP a răspuns:

Instaleaza driverul pentru placa de sunet. Daca nu ai placa separata, instaleaza driverul de la placa de baza. Sper ca te-am ajutathappy

| Andreiskater a răspuns:

Vezi daca ai codecurile instalate!
Sau dacai-ti merge placa audio!

| Alexandru1357 a răspuns:

Pai nu ai instalat driverele adica placa video placa audio si placa de retea.

| Alecssa a răspuns:

Nu stiu sa.ti spun mai exact, dar cred ca ai uitat sa instalezi un program.

| YourGirl93 a răspuns:

Ceva de genul am patit si eu... trebuie sa dai update la comp cred ca iti sunt oprite si de asta nu mai merge.
intri in control panel->system->automatic updates si selectezi de acolo automatic, iar compul isi ia automat ce update ii trebuie

| Carlos13 a răspuns:

Salut. Problema ta este ca nu ai instalat si driver-ul de la placa de sunet. Daca ai Windows 7 s-ar putea sa il instaleze el, dar daca ai Windows Xp nu cred. Uita-te daca ai un CD cu driverele de la calculator sau de la placa de sunet. Daca nu te descurci intreaba pe cineva sa te ajute sa instalezi driverul... 100% asta e.
Bafta!