| letrolus a întrebat:

cand bag castile la calculator sa ascult muzica sau ceva, se aude la boxe, nu la casti, castile nu sunt stricate deoarece le-am testat pe alt calculator, recent a fost la reparat calculatorul si i-a fost reinstalat windows-ul, o fi aceasta problema? Sa fie de la driver? Cum pot rezolva? Dau funda, multumesc!

Răspuns Câştigător
| HuShEr a răspuns:

Daca laptopul a fost desfacut posibil sa nu iti fi prins ceva pe la mufa jack un cablu ceva. daca nu a fost desfacut e de la windows ori de la driverul audio

| letrolus explică (pentru HuShEr):

Am aflat, e de la driver, mersi.

4 răspunsuri:
| Romb3r a răspuns:

Scoate mufa boxelor din jack-ul placii de baza si baga mufa castilor aici.

| letrolus explică (pentru Romb3r):

Chestia e ca eu am laptop nu calculator si nu folosesc boxe, ma refeream la boxele laptop-ului...

| Romb3r a răspuns (pentru letrolus):

Nu stiu ce-ai putea face.N-am folosit casti cu un laptop niciodata.Sorry,mate sad