| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, asta a fost o zi teribila din viata mea si anume mi s-a spart ecranul televizorului, am un televizor 8K Samsung si intamplator cand am vrut sa il sterg de praf, am apasat in colt si a aparut o gramada de linii colorate si nu mai arata nimic bun, ce e de facut, dau funda!?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Stau si ma intreb, cu ce ai vrut sa il stergi, cu ciocanul? Sterg ecranul la al meu la 3-4 zile dar nu mi s-a intamplat asa ceva.
Altul, nu merita reparat.

| Wr3nch a răspuns:

Cumperi alt tv. Pentru ca ecranul e aproape la fel de scump ca unul nou.

| cristimihailov a răspuns:

O slujba ar ajuta sufleteste.

Daca nu ai asigurare valida pe el... va trebui sa te gandesti la unul nou.

| Brizbriz a răspuns:

Garantie, daca mai are

| Steaua19861 a răspuns:

Cumperi alt televizor!