| AndreiTudose a întrebat:

Salutare. Asta am achizitionat un hoverboard de la carrefour. Si cand ma pun pe el se duce singur cum vrea el. Gen. Ma pun pe el si el se invartie cu tot cu mine in dreapta. De ce? Am inteles ca trebuie sa il reglez cumva? Cum pot face asta? Daca se poate si un video ceva ca dupa manualul de instructiuni nu ma pot lua ca nu inteleg.

4 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Nu sti tu sa il folosesti, de aia se intampla asa.

| RoxanaY a răspuns:

Hoverboard-ul nu are nimic. Tu esti de vina ca nu stii sa-l folosesti. Incearca sa nu-ti mai lasi greutatea pe partea dreapta. Incearca sa iti ti greutatea pe ambele picioare. Cu putin exercitiu vei reusi! Succes!

| RigorMortis a răspuns:

Se învârte in dreapta pentru ca tu iti lași mai multă greutate pe partea dreapta. Centrul tau de greutate ar trebui sa fie in față.

| DENYS5509 a răspuns:

Asa fac toti la inceput doar trebuie sa exersezi pana e o parte din tine