| JustOneDay a întrebat:

Care ar fi cel mai ok laptop pana in 1000 de lei? Precizez ca va fi utilizat pentru navigare pe net, eventual un film sau muzica, chestii basic, nu gaming sau alte minuni. Multumesc!

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Lenovo sunt destul de bune, si au un design frumos.Sunt si usor de transportat.

| VirtualWorld a răspuns:

Bună! Ți-aș recomanda un Apple, vrei și un link?

| CUCLEAN a răspuns:

Http://www.emag.ro/......D3F4MYBBM/ E posibil sa iti mearga si cateva jocuri pe el. Recomand din tot sufletul.

| stefan563 a răspuns:

Orice laptop Lenovo satistafe cerintele tale si e destul de ieftin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DFY0P2BBM/
Asta e cel mai ok si are sistem de operare facut pentru internet

| qBrIanA a răspuns:

Eu as recomanda un lenovo.Este foarte bun.

| Kenzo1234 a răspuns:

Asus e mai bun (parerea mea)!

| JackDanyels a răspuns:

Îți recomand următoarele:

*Laptop Lenovo N22-20 Chromebook - emag.ro
*Laptop Lenovo V110-15IAP - emag.ro
*Laptop Lenovo IdeaPad 110-15IBR - emag.ro

Acestea sunt ok pentru ceea ce vrei să faci tu mai exact cu el.
Acestea sunt doar câteva dintre ele, poți găsi mai multe pe diferite site-uri autorizate.

| RAY a răspuns:

Http://www.emag.ro/......D3XGH2BBM/

si un ssd obligatoriu si va merge super, recomand Samsung evo

| AndreiM77 a răspuns:

Ideea este ce... 1000 lei e un buget mic si in banii astia iti cumperi un laptop... sincer prost, o pocnitoare.
Dar sunt laptopuri refurbished (sunt laptopuri reconditionate pana la stadiul de functionare completa atat estetic cat si tehnic, avantajele unui astfel de laptop este ca sunt cu 30 chiar 80% mai ieftine fata de pretul lor de pe raft, si aceste laptopuri nu sunt chia orice fel de laptopuri, sunt de business, si sunt de foarte buna calitate, atat din punct de vedere constructiv dar si in interior, sisteme de racire foarte eficiente, etc).
Am gasit 2 modele super
http://www.cel.ro/c/M3FQN1oud0dz

http://www.cel.ro/c/M3FQN1ouQHdv
Ce este super la utimul este ca are procesor i5 mai puternic fata de primul si placa video dedicata, ce iti permite sa te joci si ceva jocuri.
Sper ca ti-am fost de ajutor.