| sorelbosss a întrebat:

Salutare, care este cel mai bun antivirus actual

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

ăla care singur, iși acutualizează automat baza de date, măcar de vreo 3-4 ori pe zi

| ReddY25 a răspuns:

Avast e bun

Răspuns utilizator avertizat
| UserRo10 a răspuns:

Toate solutiile care sunt actualizate la zi si sub forma de abonament isi fac treaba.
Personal in mediul de corporatie am vazut bitdefender preponderent si il recomand.

| 120bulevard a răspuns:

Niciun antivirus nu este perfect si bun, in ziua de azi, sunt o tona de 0day-uri si exploituri care iti pot face pc-ul varza in 2 minute si cu cel mai premium antivirus de pe piata, cel mai bun antivirus este atentia si precautia pe internet big grin.

| dolceromania a răspuns:

Eset