| secret96 a întrebat:

Care imi zice cum pot sa scot o poza de hi5? va rog eu... am nevoie urgent! Funda la cel mai bun.
mersi :*

Răspuns Câştigător
| bebelusa_9541 a răspuns:

Salut! intri la poza pe care vrei sa o scoti, dai de la tastatura Print Sreen Sysrd de langa Scroll Lock intri in paint si dai Ctrl+V... sper ca te-am ajutat... funda?

9 răspunsuri:
| R9kitty a răspuns:

Pai daca ai picasa e cel mai usor. Deschizi picasa, te duci la poza pe care o vrei pe hi5, apesi pe PRT SCRN|SYS RQ si o sa vezi ca in dreapta iti apare micuta, poza. si dai clik pe ea, si apoi deschizi din bara Picasa si o sa vezi ca ai o poza cu ecranul acolo. si in stanga, o sa vezi ca este CROP si dai pe el, si selectezi poza, dai APPLY si clik draepta si save. O sa ti se faca un folder in my pictures numit Picasa si acolo o sa o gasesti. Bye bye si sper ca te-am ajutat:*

| thegreatgatsby a răspuns:

Te duci la poza respectiva si dai delete photo (scrie deasupra ei)

| ChRoM a răspuns:

Dai prt scr, intrii in paint, apesi ctrl+v si o decupeziwinking

| Fluffy a răspuns:

Daca vrei ti-o scot euwinking

| Madalynna97 a răspuns:

Pai daca ai google chrome e simplu
intri la poza care vrei sa o salvezi de pe hi5
si ep un spatiu gol de pe langa poza dai click dreapta si dai salvati ca
e va salva un intreg folder
dar scoti de acolo poza pe care o vrei bineinteles ca poza pe care o doresti e cu dimensiunile cele mai marihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista un site
l`am uitat din pacate

| Andrea28 a răspuns:

Click pe poza->afisare linkuri pentru fotografii(apoi iti apar trei chestii) copiezi linkul de unde scrie 'adresa' si dai paste intr-o fereastra noua apoi click dreapta si save big grin

| Gabriella10 a răspuns:

Pai deasupra pozei.se afla mai multe cuvinte cum ar fi"Marcare prieteni etc."Ultimul e "stergere fotografie"
Dai click iti va aparea "sigur stergi aceata fotografie?" dai da. si gata
Sper ca ti'am fost de folos:*

| LaviniaAndreea a răspuns:

Mai sus de poza respectiva scrie ''Sterge'' si alte cele. asa poti sa o stergi.