| AndresSB a întrebat:

cine imi poate zice un site pentru download yahoo pasword ca am nevoie urgent mersi!

5 răspunsuri:
| Kinderrrrrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Adica program de parole yahoo messenger? Sincer sa iti spun. nu exista da teraba ta, continua sa cauti laughing.

| Kinderrrrrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Pai videorile alea care leai vazut tu erau trucate, adica unu se facea ca iti sparge parole da de fapt isi spargea parola de la messu' lui, la care e logic ca stia parola.

| Kinderrrrrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Pai daca ai vazut la vartu' de ce nu ii zici sa iti dea si tie programu!?!?!
Si oriucum eu tot raman cu idea ca nu exista.

| AndresSB explică:

O ba da exista ma! nu ai vazut videouri si de asteawinking ok daca vrei si tu mai cauta big grinwinking

| AndresSB explică:

Nu era trucat ca am vazzut la varmiu cum a facut si m-a uimit! si nu era id lui